Wtorek, 11 Maja 2021

Imieniny: Igi, Miry, Wladyslawy

Na antenie

Kontakt

12 630 64 54

off@radiokrakow.pl

Muzyka w OFF Radiu Kraków

0

A
A
A
Pasmo muzyczne OFF Radia Kraków wypełniają różne odmiany elektorniki, jazz, pop, rap, grime, funk czy muzyka dawna. Audycje prowadzą dziennikarze, DJ'e i promotorzy aktywnie działający na lokalnej i ogólnopolskiej scenie artystycznej. Nie brakuje również wywiadów, które realizujemy m.in. podczas największych krajowych festiwali muzycznych, takich jak Unsound, OFF Festival czy Tauron Nowa Muzyka.

Poniedziałkowe pasmo otwiera Piotr Chronowski i jego audycja poświęcona muzyce filmowej, czyli Dzsiesiąta Muza. Następnie zapraszamy na blok muzyczny tworzony przez przedstawicieli sceny DJ'sko-producenckiej. Kfjatek, Daniel Drumz oraz Łukasz Maszczyński proponują w swoich programach szerokie spektrum elektroniki - od ambientu, po dźwięki żywcem wyjęte z krakowskich parkietów. Nie mniej elektorniczne są wtorki, rozpoczynające się od dub-technowego uderzenia Ety Hox. Do wyjątkowych propozycji należy audycja Minoo, w której na częsci pierwsze rozkładamy proces produkcji muzycznej. Dawkę parkietowych informacji dostarcza natomiast krakowski DJ i producent - Piotrek Figiel. Środek tygodnia należy do autorskiego programu Kuby Śliwińskiego, rapowej audycji Kraola Da Costy i sentyemntalnego kącika porad Ety Hox i Ani Prokop. Następnego dnia, już bez sentymentów, muzykę rozrywkową rewiduje Łukasz Konatowicz. Zaraz po nim antenę przejmuje Discomule, który za pomocą winyli udowadnia, że Wolno Marzyć. Tydzień zwieńcza niedziene pasmo złożone z trzech audycji. Paweł Szczepanik nie pozwala zapomnieć o muzyce dawnej, Mery Zimny wgryza się w tematykę jazzową a Ania Prokop wypuszcza ze studia eksperymentalne brzmienia.

We wszystkich audycjach można regularnie usłyszeć licznych gości. Rozmawiamy z muzykami, producentami wydarzeń kulturalnych i promotorami. Prosto ze studia nadajemy DJ'sety oraz Live Acty. Zaglądamy tam, gdzie nie docierają inne media i pokazujemy muzykę, której nie usłyszycie w innej rozgłośni.

Liczba komentarzy: 0